Laline Moments

אל תשאפו לשלמות, תשאפו להיות שלמים
הנאות קטנות יוצרות רגעים גדולים
אושר הוא לא המטרה, הוא האמצעי
הגוף הוא המקדש של הנפש, העשירו אותו
ת ה י ו  ע צ מ כ ם  -  א ת ם  י ח ו ד י י ם
הדרך לעידוד עצמי  מתחילה בלעודד אחרים
ההנאות הגדולות ביותר הן אלה שאתם בוחרים

הסיפור שלנו:

ברוכים הבאים לעולם של Laline, עולם שיצרנו בשנת 1999 וכמו זה האמיתי ממשיך להתפתח,
להתחדש ולצמוח מאז. מחנות קטנה ומקסימה במרכז תל אביב, הפכנו לרשת המובילה בישראל למוצרי
טיפוח ולייף סטייל לגוף ולנפש, עם למעלה מ- 100 חנויות בארץ ובעולם.

אבל זהו מבחינתנו כל הדמיון לעולם "האמיתי".
בעולם הלבן שיצרנו, עולם פינוק ורוגע, אנחנו מזמינים להשאיר את השגרתי וההכרחי מאחור ולהתמסר לחוויה רומנטית של הנאה טהורה, מלאת שמחת חיים והשראה. מעודדים את האישה הללינית, זו שה- Body וה-  Soul שלה מחוברים, לטפח את עצמה עם הניחוחות והנוכחות שמבטאים את ההצהרה האישית והנשית שלה.
לעצמה, למשפחה שלה, לגבר שהיא אוהבת או לחברות הכי טובות, קולקציית המוצרים שלנו מציעה מבחר מוצרים לטיפוח הגוף, אמבט ורחצה, פילינגים ובישום; מוצרי איפור, לקים, טיפוח ויופי לפנים; פינוקי אווירה ארומאטיים לבית וכן מוצרי לייף סטייל להשלמת החוויה.

סדרות המוצרים המובילות של הרשת מבוססות על מבחר הניחוחות האהובים והמרגשים שלנו. בכל אחת מהן מגוון מוצרים עשיר שהשילוב ביניהם מעניק לגוף ולנפש חוויית טיפוח מושלמת- מרחצה ועד בישום. לצד אלה פיתחנו גם סדרות ייעודיות המעניקות תשומת לב ואהבה לכל המשפחה- נשים, גברים, תינוקות ונערות, וכמובן מגוון מרגש של מארזי מתנות.

את הערכים הלליניים, שמלווים אותנו לאורך השנים, אנחנו מטביעים בכל פריט ופרט בעשייה שלנו: מחדשנות בפיתוח המוצרים ועד הקפדה על איכות המרכיבים, מהדיוק בעיצוב האריזות ועד הרומנטיות הקסומה של החנויות.כל אלה נעשים בחדוות יצירה ההופכת את המפגש בין גוף לנפש לחגיגה של הנאה ואסתטיקה.

ואם נחזור לרגע לעולם האמיתי, גם שם חשוב לנו להשפיע ולעשות, לכן Laline
לוקחת אחריות חברתית ומעורבת בתמיכה ובקידום עמותות הפועלות לטובת ילדים, נוער ונשים.

תחגגו,

רויטל לוי  ומירב כהן
מייסדות ושותפות

חזון Laline

אנחנו בללין שואפים להיות חלק משגרת הטיפוח היומיומית של לקוחותינו ומציעים עולם מפנק ומרגש של חווית טיפוח לגוף ולנפש.

אנחנו מקפידים על חומרי גלם איכותיים וטבעיים. כמותג ישראלי, אנחנו מאמינים בייצור מקומי ובשימוש במשאבי הטבע המדהימים שיש לנו כאן בארץ ובאזור (שמן זית, מינרלים מים המלח).

אנחנו שואפים להתפתח ולהתרחב בשוק הבינלאומי, להתחבר לקהלים חדשים ותרבויות חדשות ולספק ללקוחותינו חווית קנייה סנסורית שתגרה את החושים.

נדאג להיות תמיד מעודכנים בטרנדים, נאתגר את עצמנו בכל פעם מחדש עם מוצרים חדשניים וניחוחות בלעדיים מפינוק וטיפוח אישי ועד מתנות מרגשות.

נשים הן מקור השראה עבורנו, החל מהמשאב האנושי בחברה ועד הלקוחות בחנויות. חיזוק וטיפוח העצמה נשית הם ערכים מרכזיים בפועלנו ואנו דואגים לתרום ככל יכולתנו לקהל זה.

לוקחות אחריות חברתית

כנשים אנחנו תמיד לוקחות אחריות. כאלו אנחנו, נשים. חשוב לנו, אכפת לנו, מרגש אותנו, נוגע בנו. כאלו אנחנו, וטוב שכך.

ב- Laline הפכנו את המושג "לוקחות אחריות" לערך, ערך חברתי. מעורבות חברתית היא חלק משמעותי מהפעילות היומיומית שלנו והיא באה לידי ביטוי במגוון ערוצים ואמצעים: משיתופי פעולה להעלאת מודעות ועד פיתוח מוצרים ייחודיים לקידום מטרות שונות, מתרומת מוצרים לתינוקות, בני נוער, נשים ואנשים שבאמת צריכים ועד העברת משאבים כספיים שיעזרו להגשים מטרות טובות וחשובות.

עשייה זו, שמאפשרת גם ללקוחות שלנו 'לקחת אחריות' איתנו, נעשית בשיתוף עם מגוון עמותות, ביניהן: עמותת אחת מתשע, עמותת נט"ל, עמותת עלם, עמותת גדולים מהחיים, עמותת חיבוק ראשון ועמותות נוספות שהעשייה שלהן ראויה לכל כך הרבה הערכה.